Pro firmy

V Pure Food Norway poskytujeme suroviny, které jsou praktickým a efektivním řešením pro rozmanité potravinářské aplikace. Naše produkty jsou vhodné jak pro výrobce širokého spektra potravin a doplňků stravy, tak pro nápojový průmysl, kde přispívají k inovaci a rozšíření stávajících nabídek.

Pro gastronomická zařízení, jako jsou kantýny a restaurace, naše suroviny umožňují rozšíření menu o zdravější a chutné možnosti. Nutriční specialisté a obchodní partneři zaměření na privátní značky mohou využít naše produkty k vytváření specifických, na míru šitých řešení pro jejich zákazníky.

Nabízíme suroviny, které jsou nejen výživné, ale také flexibilní pro různé typy potravinářských produktů.

Nutriční specialisté a pracovníci ve zdravotnictví

V Pure Food Norway se specializujeme na poskytování produktů s významnými zdravotními přínosy pro nutriční specialisty a zdravotníky. Naším cílem je nabídnout produkty, které jsou obohaceny o sulforafan, známý svými pozitivními účinky na zdraví. Tyto produkty jsou ideální pro integraci do terapeutických a wellness programů, pomáhají zvyšovat efektivitu péče o klienty a podporují jejich zdravotní cíle.

Pokud vás zajímá, jak mohou naše produkty podpořit vaši praxi a klientelu, rádi s vámi  probereme možnosti spolupráce a vytvoříme nabídku šitou na míru vašim potřebám. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace a konzultaci.

Korporace

V Pure Food Norway rozumíme významu zdravého a stimulujícího pracovního prostředí. Proto jsme vyvinuli řadu produktů, které pomáhají zvyšovat spokojenost a zlepšovat kvalitu života zaměstnanců na pracovišti. Naše produkty jsou navrženy s ohledem na rozličné potřeby zaměstnanců, od podpory fyzického zdraví až po psychickou pohodu.

Pokud chcete poskytnout vašemu týmu doplňkové benefity, které skutečně znamenají rozdíl, naše produkty jsou ideální volbou. Umožňují jednoduché a efektivní zlepšení pracovního prostředí a aktivně přispívají k dobrému Velvære vašich zaměstnanců.

Partneři soukromých značek

V Pure Food Norway nabízíme možnost přizpůsobit naše produkty potřebám privátních značek našich partnerů. Jsme připraveni dodat naše lyofilizované produkty ve formě tablet, kapslí nebo v baleních dle specifických požadavků zákazníků. Pro partnery, kteří mají zájem o zařazení sulforafanu do svých produktů či jeho nabídku pod vlastní značkou, nabízíme gastro nebo průmyslové balení. Pokud máte zájem o individuální cenovou nabídku, kontaktujte nás. Jsme zde, abychom vám pomohli a poskytli řešení
na míru vašim potřebám.